Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Sprawy związane z klubem

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Krzysiek » 2008-04-17, 18:53

kamil napisał(a):
Bayern fun napisał(a):
Wioleta napisał(a):
Bayern fun napisał(a):Jak za pare lat Bayern będzie najlepszy na świecie to jeszcze będą go wychwalać i zapewniać,że zawsze za nim byli,tak zawsze jest.



Za takich sezonowych kibiców to my dziękujemy :) ale że Bayern będzie się cieszył uznaniem wszystkich to na pewno :)



Też za takimi ,,sezonowcami" nie przepadam. :)



popieram popieram...


Może w ogóle sobie czat zrobimy? :roll:

Co do sezonowców: nie wydaje mi się, żeby w przypadku Bayernu było ich zbyt wielu, niestety w naszym kraju panuje moda na anty niemieckość i w ogóle mamy jakiś kompleks II WŚ :|
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Krasus » 2008-04-17, 19:17

Heh, a dziwisz im się? :P
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Krzysiek » 2008-04-17, 19:24

Wojna skończyła się 60 lat temu, powiedz mi, co ma z nią wspólnego obecny Bayern Monachium? :roll: Albo chociaż przeciętny Niemiec ;)
Krzysiek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1591
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-05-04, 21:57
Lokalizacja: Oborniki Śląskie
Online: 33m 53s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Bayern fun » 2008-04-18, 12:10

Krzysiek napisał(a):Co do sezonowców: nie wydaje mi się, żeby w przypadku Bayernu było ich zbyt wielu, niestety w naszym kraju panuje moda na anty niemieckość i w ogóle mamy jakiś kompleks II WŚ :|


Ja od zawsze byłem za Niemcami i jak widzę,że ktoś przeciwko przeciętnym Niemcom wystawia argumenty z przed 60 lat to mnie krew zalewa.Co taki Niemiec jest winny ,że jego dziadek był w SS albo w Wermachcie?!
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez FCBF » 2008-04-18, 12:31

taaa 08.06.2008 znowu beda sie napinac na niemcow ,ze skopia im tylki zemszcza sie za 2 wojne swiatowa ,coz za patriotyzm hahaha, a potem dostana baty jak zawsze i ze spuszczonymi głowami rozejda sie do domow krzycząc je.. szwabow :lol:
DEUTSCHER FUSSBALL BUND & AC MILAN & BAYERN MUNCHEN
FCBF
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączył(a): 2007-08-27, 20:58
Lokalizacja: Lubin
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Bayern fun » 2008-04-18, 12:58

FCBF napisał(a):taaa 08.06.2008 znowu beda sie napinac na niemcow ,ze skopia im tylki zemszcza sie za 2 wojne swiatowa ,coz za patriotyzm hahaha, a potem dostana baty jak zawsze i ze spuszczonymi głowami rozejda sie do domow krzycząc je.. szwabow :lol:


już się tak mszczą i mszczą i na 15 meczy ani jednego nie wygrali z Niemcami :lol:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez FCBF » 2008-04-18, 13:10

Bayern fun napisał(a):
FCBF napisał(a):taaa 08.06.2008 znowu beda sie napinac na niemcow ,ze skopia im tylki zemszcza sie za 2 wojne swiatowa ,coz za patriotyzm hahaha, a potem dostana baty jak zawsze i ze spuszczonymi głowami rozejda sie do domow krzycząc je.. szwabow :lol:


już się tak mszczą i mszczą i na 15 meczy ani jednego nie wygrali z Niemcami :lol:



dokładnie :)
Bilans Polska - Niemcy (RFN): 15 meczów - 0 zwycięstw, 4 remisy, 11 porażek; bramki 7:27
DEUTSCHER FUSSBALL BUND & AC MILAN & BAYERN MUNCHEN
FCBF
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 30
Wiek: 43
Dołączył(a): 2007-08-27, 20:58
Lokalizacja: Lubin
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Wioleta » 2008-04-18, 18:30

Krzysiek napisał(a):Może w ogóle sobie czat zrobimy?


tak mi się wydaje, że forum jest po to, żeby wymieniać swoje poglądy na dany temat i właśńie to robiliśmy :) pozdro...

a poza tym, też zawsze byłam za Niemcami, a to, że mamy jakiś wstręt do naszych sąsiadów, to niestety prawda, historia historią, ale to było daaaaaaaaaaaawno i raczej przeciętny Niemiec nie ma nic z tym wspónego, Bayern tym bardziej, a jednak niechęć pozostała... jak dla mnie bez sensu totalnie....
Immer wieder, immer wieder FCB!!!
Wioleta
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 594
Wiek: 36
Dołączył(a): 2008-01-28, 01:50
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez lechista_tomek » 2008-04-18, 20:29

No dobra, ale wyrażanie poglądu na dany temat a pisanie "popieram, popieram" to nabijanie i Krzysiek dobrze napisał
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Adams » 2008-04-18, 22:10

Wioleta napisał(a):No dobra, ale wyrażanie poglądu na dany temat a pisanie "popieram, popieram" to nabijanie i Krzysiek dobrze napisał


No i co z tego że ktoś napisał popieram popieram ?!!!lechista_tomek, bywasz na innych forach różnych klubów ? Tylko u nas od razu jak ktoś napisze coś krótkiego to leci ostrzeżenie :) Nabijanie ? I co z tego, dla mnie ten licznik może w ogóle nie istnieć...
co mnie obchodzi, że jeden ma 20 tyś postów a drugi 100? Ważne jest to, żeby na forum panowała miła atmosfera, a nie, pisać sztywne elaboraty po 10 zdań...Co innego jakby się robił offtopic..
Pozwólmy w miarę nowym użytkownikom na trochę swobody, bo inaczej będą się zniechęcać, jak na wejściu będą oskarżani o nabicie posta. Jak macie coś do kogoś to napiszcie mu priva - po to to jest..

A reakcja mojego otoczenia na ukochany klub ? No cóż...średnio na 50 znajomych, tych co lubią Bayern jest może z 5 i to jeszcze dziewczyny ;) Mam w głębokim poważaniu zdanie innych na temat Bayernu, jeśli FcB nazywają szwabami (chociaż nawet nie wiedzą że tak się mówi na Stuttgart) itd. Wojna zrobiła swoje i zakorzeniła w większości Polaków nienawiść do Niemców. Ja osobiście za narodem Niemieckim też nie przepadam, zresztą masa ludzi w Europie ich nie lubi i to nie tylko ze względu na wojnę. Mam wrażenie, że oni dalej myślą tak jak leci ich hymn : Deutschland Deutschland uber alles.
No ale są jacy są...trudno.
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Myszak » 2008-04-18, 22:41

Gdybym miał przejmować się zdaniem innych na temat Bayernu to już dawno bym osiwiał i wylądował w zakładzie zamkniętym. Podstawą jest działanie, o którym pisze Adams - czyli mieć zdanie innych w głębokich zakątkach naszego poważania.

Często spotykam się z reakcjami wręcz skrajnymi, osób "opętanych" nienawiścią do Niemców i wszystkiego co niemieckie tylko i wyłącznie dlatego, że taki panuje "trend" w naszym społeczeństwie. Sami (antyfani) nie są w stanie powiedzieć dlaczego to co niemieckie jest złe - na takowe pytanie reagują najczęściej popularnych przecinkiem (Kur**) i formułką "bo to szwaby (ewentualnie - szkopy) som" nie znając - jak słusznie Adams zauważył - znaczenia słowa szwab.
Ostatnio edytowano 2008-04-18, 22:42 przez Myszak, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Wioleta » 2008-04-18, 22:41

lechista_tomek napisał(a):No dobra, ale wyrażanie poglądu na dany temat a pisanie "popieram, popieram" to nabijanie i Krzysiek dobrze napisał


no może miał akurat tylko tyle do powiedzenia... ;) nie wszystkim chodzi tylko o nabijanie postów, a raczej o wyrażenie sojego zdania i wydaje mi się, że nie ważne czy zrobi to w dwóch słowach, dwóch zdaniach czy w wypracowaniu na 2 strony dobra kończę dyskusje na ten temat, żeby sobie zbyt dużo postów nie nabić....
Immer wieder, immer wieder FCB!!!
Wioleta
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 594
Wiek: 36
Dołączył(a): 2008-01-28, 01:50
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Wioleta » 2008-04-18, 23:26

Krzysiek napisał(a):Adams napisał/a:
Co innego jakby się robił offtopic..

Chyba już się zrobił


nie chcę nic mówić ale to raczej ty zboczyłeś trochę z tematu... ok... luz... mnie i tak nie jest łatwo przekonać.. w końcu to tylko jeden post:)
Krzysiek napisał(a):Wydaje mi się, że regulamin w tej kwestii wyraża się jasno:
Cytat:
4. Zabronione jest tzw. nabijanie postów. Krótko mówiąc należy pisać na temat i starać się aby wypowiedzi były choć trochę rozbudowane i wnoszące coś do dyskusji.


widzisz, to tylko dwa słowa, a jaką dyskusję wywołały :P
Immer wieder, immer wieder FCB!!!
Wioleta
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 594
Wiek: 36
Dołączył(a): 2008-01-28, 01:50
Lokalizacja: Słupsk
Online: 0s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Grzechoo » 2008-04-19, 06:40

Drodzy państwo, zauważcie nazwę i wróćcie do tematu :wink: Są moderatorzy, którzy kontrolują to, co dzieje się na forum. Gdy któryś zauważy coś niestosownego, z pewnością odpowiednio zareaguje.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Reakcje twojego otoczenia na Bayern

Postprzez Krasus » 2008-04-19, 12:00

Krzysiek napisał(a):Wojna skończyła się 60 lat temu, powiedz mi, co ma z nią wspólnego obecny Bayern Monachium? :roll: Albo chociaż przeciętny Niemiec ;)


Ja nic do Niemców nie mam, sam przeciez kibicuje najwspanialszemu klubowi na świecie i niemieckiej reprezentacji :P Ale znasz chyba Polaków - są dumni z własnej historii i nie przepadają za tymi co nam w przeszłości mieszali ;) Nie mówię oczywiście, że takie podejście jest dobre, ale nie ma się co specjalnie im dziwić :)
Krasus
Bawarczyk
 
Posty: 2205
Wiek: 31
Dołączył(a): 2007-10-28, 12:01
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Online: 12d 14h 35m 42s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klub

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości