Forumowe giercowanie

Tematy o grach: nowości, porady, itd.

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Tomachawek » 2005-11-24, 19:05

no to juz sa 3 osoby:
1. ja
2. merqn
3. Piecia

czekamy na kolejne zgloszenia
Tomachawek
 

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez tomson » 2009-05-24, 13:47

Ostatnio natknąłem się na całkiem ciekawą gierkę o nazwie menelgame.pl
W skrócie: Na początku jesteś menelem ale dążysz do tego żeby stać się porządnym obywatelem. Początkowo zbierasz puszki a później je wymieniasz na kase. Za pieniądze zarobione można się kształcić oraz kupować różne rzeczy. Gra naprawdę przypadła mi do gustu. już prawie cała moja klasa w to gra :p. A ktoś z was może gra?
Obrazek
"Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie."
tomson
Bawarczyk
 
Posty: 383
Wiek: 37
Dołączył(a): 2008-08-28, 11:32
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Bastian » 2009-08-26, 16:40

Witam fanów Bayernu ! :)

Chciałbym zaprosić was na najlepsze forum turniejowe FIFA w Polsce :)

www.fifateam.info

Wbijajcie pod ten adres, wiele turnieji, super punktowane, sponsorzy, nagordy, dochody z sms premium. Możesz byc moeratorem, otwarta droga.

Pograj z nami, z wirtualna druzyna FIFATEAM !:)

Serdecznie zapraszam, jesli tylko masz gre FIFA 09 lub FIFA 10 to zarejestruj sie i graj online z innymi graczami. Nie wiesz jak, tam sie wszystkieog dowiesz :)

Pozdrawiam

www.fifateam.info
Bastian
Bawarczyk
 
Posty: 4
Wiek: 33
Dołączył(a): 2008-02-21, 12:26
Lokalizacja: Kamieniec Ząbkowicki
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez Myszak » 2009-09-01, 17:44

Interesujące. Zwłaszcza ta możliwość postrzelania se. Na serwerach.
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 33
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez patryk947 » 2009-09-21, 16:30

kamils napisał(a):Myszak jeśli grasz w to,to jaki masz nick??Ja kamilsGM.Jak mnie kas znajdziesz to powiedz mi ze jesteś Myszak z forum Bayernu dla pewności że to ty. ok??

[ Dodano: 2009-09-20, 11:10 ]
Myszak zmieniłem nick,teraz mam kamilsAGM.

Buahahaha dobre ;) tez se chyba postrzelam :D
Setki serc, jedno bicie - Resovia miłość na całe życie!;*
Reska rządzi w Rzeszowie !!!
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Forumowe giercowanie

Postprzez kamils » 2009-10-31, 12:08

Mam krótki apel do miłośników gier piłkarskich online.Na stronie http://www.sticksports.com/football/gameeuroleague.php w tabelce Bayern ma 10 miejsce.To słabe miejsce natchnęło mnie do zachęcenia was grania w tą grę i nabijania goli naszemu Bayernowi którego wyprzedza Celtic Glasgow :!: .Polecam na początku meczu nie zmieniać piłkarzy i kliknąć ustawienie ?-?-?(nie powiem bo będzie za łatwe).Dopiero wtedy zmieniamy piłkarzy:Ribery za Schweinsteigera i van Buyten za Breno.Jednak się nie narzucam i możecie robić inne składy i taktyki niż te co powiedziałem.Taktyki na meczu nie będę mówił bo gra będzie za łatwa.Na meczach zauważyłem że bramki strzela dużo tylko jeden gracz a reszta tylko 1,2(tak jakby ten gracz miał formę co jeszcze bardziej urealnia ta grę).By znalezć trzeba strzelać na chybił trafił piłkarzami(co trochę utrudnia te grę) i jak któryś strzeli gol to nim strzelajcie dłużej i jeśli jeszcze raz strzeli to dalej nim strzelajcie a jak nie strzeli to szukajcie na nowo.Jak będziecie np. chcecie pomocy w tej grze lub moich taktyk bo wasze nie wychodzą pisać na PW.Ta gra ma fajna grafikę i jest połączeniem Managera z graniem całym składem(nie ma opcji kariery) i co najważniejsze ma realistyczne składy i mistrzostwa.

[ Dodano: 2009-12-20, 20:16 ]
jeszcze strzelanka o GROM'ie http://multiplayer.poszkole.pl/gry.online-grom.html
kamils
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 143
Wiek: 24
Dołączył(a): 2009-08-27, 11:55
Lokalizacja: Międzyrzecze
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Świat Gier

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron